czwartek, 16 października 2014

Grand Prix Hadesu w BnO - Bieg 6 - Dziewicza Góra (12 X 2014)

     Po dość dłuższej przerwie zaliczyłem bieg (a raczej marsz) na orientację w ramach GP Hadesu w BnO. Bieg 6 odbył się w Dziewiczej Górze i był połączony z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików w BnO. 
    W pochmurne, choć dość ciepłe niedzielne południe przebyłem wraz z córką Krystynką niemal 3,9 km i zdobyliśmy komplet punktów. Większość trasy była co prawda na mojej szyi, stąd część punktów zdobyliśmy na azymut. Niech Krystynka widzi, jak wyglądają drzewka różnego gatunku czy runo leśne. Przy okazji nauczyła się nowego słówka - PIKA (tak mówiła, gdy tylko zobaczyła punkt kontrolny). Trzymała przez całą trasę chipa (i o dziwo nie zgubiła go). Jak tylko w pobliżu był punkt, to razem podbiegaliśmy i sama go zaliczała obserwując jak miga dioda w tymże punkcie. Miała przynajmniej cel :)    


     Trasa była bardzo przyjemna i urozmaicona krajobrazowo. W końcu Dziewicza Góra jest jednym z ulubionych terenów do BnO. Trasa rzeczywiście była łatwa, bowiem można było niemal wszystkie punkty zdobyć biegając/maszerując po ścieżkach (za wyjątkiem 4 i 9).

Podsumowując:
2,6 km, 10 punktów kontrolnych
Czas: 40:44
Miejsce: 6/19

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz